تبلیغات
آیینه ی معرفت

آیینه ی معرفت
نویسندگان
لینک دوستان
صفحات جانبی
سی و پنج سال پیش زلزله ی17 درجه در مقیاس ریشتر در 2536 متری عمق تاریخ به وقوع پیوست که نه یک شهر نه یک کشور بلکه کل دنیای استکبار جهانی را به لرزه در آورد. این زلزله برخلاف زلزله های معمولی که هر از چند گاهی در اقصی نقاط جهان روی می دهد کاخ های مستحکم و برج های بلند و کارتل های اقتصادی جهان را فرو ریخت . ولی به آلونک ها وکپرها و خانه های کاه گلی آسیبی چندانی نرساند.

در این روز رژیم تا دندان مسلح پهلوی که از طرف کلّیه ی ابر قدرت های جهان حمایت می شد به دستور اربابان بزرگ خود که در کاخ های سفید و الیزه و... ساکن بودند مردم شهید پرور ایران را که خواهان حقوق به حقه ی خود بودند در تهران و یازده شهر دیگر به مسلسل بست و عده ی کثیر از انقلابیون را به خاک و خون کشاند و فرماندهی نظامی تهران را به اویسی که از سال های قبل به قصاب ایران مشهور بود، سپرد تا به گمان خود آتشی که از سال های 42 به صورت زیر خاکستر بود و داشت شعله ور می شد خاموش کند که نتوانست. ولی پس لرزه های این زلزله هچنان ادامه دارد تا کلّیه ی کاخ های شرک آلود و نفاق آفرین ابر قدرت ها را بکلی نابود کند تا آخرین امید کلّیه ی مستضعفان جهان ظهور کند و اراده ی الهی تحقق یابد که فرموده: «ما اراده کردیم که به مستضعفین جهان منّت گذاشته و آنان را وارثان زمین قرار بدهیم .
       به امید آن روز یاعلی.برچسب ها: زلزله، 17ریشتر، 35سال قبل، استکبار، کاخ، الیزه، سفید، پهلوی، کارتل، ایران، مسلح، تهران، قصاب ایران، اویسی، آتش زیر خاکستر، شرک آلود، نفاق آفرین، ابر قدرت، مستضعفین، وارثان، زمین، یا علی،
[ پنجشنبه 16 شهریور 1391 ] [ 02:24 ب.ظ ] [ احمد ایزدپناه ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ


روزگاری شهر ما ویران نبود
دین فروشی این قدر ارزان نبود
صحبت از موسیقی و عرفان نبود
هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود
دختران را بی حجابی ننگ بود
رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود
مرجعیت مظهر تكریم بود
حكم او را عالمی تسلیم بود
اینك اما ...
پشت پا بر دین زدن آزادگیست
حرف حق گفتن عقب افتادگیست
آخر ای پرده نشین فاطمه (س)
كی رسی بر داد دین فاطمه(س)
***اللهم عجل لولیك الفرج***

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


 گلشن راز