تبلیغات
آیینه ی معرفت

آیینه ی معرفت
نویسندگان
لینک دوستان
صفحات جانبی
از نشانه های بارز خودی ها وفاداری به دین و ارزش ها ی اسلامی حاكم بر جامعه است.خود ی ها كسانی هستند كه دو دل نیستند با یك مشكل از كوره در نمی روند و صبر پیشه می كنند و همه چیز را به هم  نمی زنند منافع جامعه و نظام اسلامی را بر منافع شخصی خود  ترجیح می دهند خودی ها همان های هستند كه بار انقلاب، جنگ تحمیلی ، سازندگی، نابسامانی ها، گرانی ها و غم وغصه ی انقلاب بر دوش آن ها سنگینی می كند ولی بخاطر خداوند و ارزش های مقدس نظام اسلامی خم به ابرو نمی آورند.
همان های كه همواره حضور هوشیارانه و صادقانه ی خود را در صحنه های مبارزه حفظ كرده اند و با ایثار جان و مال، انقلاب اسلامی را یاری داده و می دهند.
در مقابل ، دست در دست بیگانه نهدن، به دشمن اعتماد كردن و خیانت و پیمان شكنی و شایعه سازی و شایعه پراكنی و آب در كوزه دشمن ریختن از ویژگی های ممتاز غیر خودی ها ست . خیانت این جریان در اموری نظیر فاش كردن اسرار نظام اسلامی ،شبهه افكنی و اختلال در نظام اقتصادی جامعه، گرانفروشی، حمایت و پیروی از ستمكاران و اظهار همبستگی با آنان آشكار می شود  غیر خودی ها و عوامل نفوذی آنان، تیر هایی زهر آگینی در دست بیگانگانند كه با آن ها به حكومت الهی و اسلامی یورش می آورند، كه به گمان خودشان چشم زخمی از مردم و انقلاب بگیرند. غافل از این كه به یاری خداوند منان و تدبیر مقام عظمای ولایت و همت مردم تیرشان به سنگ خورده و روسیاه شده و خواهند شد. انشاءالله.[ دوشنبه 14 اسفند 1391 ] [ 06:21 ق.ظ ] [ احمد ایزدپناه ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ


روزگاری شهر ما ویران نبود
دین فروشی این قدر ارزان نبود
صحبت از موسیقی و عرفان نبود
هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود
دختران را بی حجابی ننگ بود
رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود
مرجعیت مظهر تكریم بود
حكم او را عالمی تسلیم بود
اینك اما ...
پشت پا بر دین زدن آزادگیست
حرف حق گفتن عقب افتادگیست
آخر ای پرده نشین فاطمه (س)
كی رسی بر داد دین فاطمه(س)
***اللهم عجل لولیك الفرج***

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


 گلشن راز